jak jsem psal - kliknout na křižovatku, zmáčknout Q (vše zakázat) a potom W (vše povolit). Popř. poté nastavit červené šipky jak mají býti.
jak jsem psal - kliknout na křižovatku, zmáčknout Q (vše zakázat) a potom W (vše povolit). Popř. poté nastavit červené šipky jak mají býti.