To zdržanie na L2 môže byť pár dní a neviem, či to ešte stále robia ručne, ale áno, dočkáš sa ![]()
Len sa nepamätám, či sa ti už teraz zväčší oblasť z 1 míle, alebo či až pri L3.
To zdržanie na L2 môže byť pár dní a neviem, či to ešte stále robia ručne, ale áno, dočkáš sa ![]()
Len sa nepamätám, či sa ti už teraz zväčší oblasť z 1 míle, alebo či až pri L3.